Znajdź sylwestra spełniającego Twoje oczekiwania

Pole nie może pozostać puste

Sylwester Szczecin 2018/2019

Jeżeli bylibyśmy zmuszeniu nominować jedyny dzień w roku, jaki gwarantuje wspaniałą zabawę, to dla większości z nas byłby to bez wątpienia 31 grudnia. Prawie że każdy z barów i hotelów organizuje tego wieczora imprezę zamkniętą, ale także sporo ludzi organizuje balety w swoich mieszkaniach. Innym wyborem na bawienie się w czasie Sylwestra bywa wybranie się na plac główny większego, tętniącego wigorem miasta, jakim jest Szczecin.

Bal sylwestrowy w Szczecinie 2024/25

Uczcić Sylwestra w Szczecinie wszyscy mogą na dużo, ponadprzeciętnych sposobów. Udział w Balu Sylwestrowym lub innego typu balandze planowanej w jednym z lokali bywa coraz bardziej modną metodą na sylwestrową noc. Perfekcyjna rozrywka, wyżywienie, trunki i miejsce do siedzenia może zapewnić nam impreza sylwestrowonocna w lokalu. Jednak nie możemy zapominać o tym, żeby względnie wcześniej zaplanować zakup wejściówki na tego rodzaju balangę. Gdy mamy do czynienia z najlepszymi klubami trzeba "zaklepać" miejscówki na długi czas przed planowaną imprezą. Zabawa sylwestrowa w restauracji w Szczecinie bez dwóch zdań może stać się bardzo udana

Sylwester w Szczecinie 2024/25

Natomiast, jeżeli ktoś ma ochotę bardziej dać się ponieść klimatowi miasta to nie powinno być z tym absolutnie żadnego kłopotu dlatego, że w Sylwestra Szczecin okazuje być się miejscem nadzwyczajnym, z jedną z najlepszych w kraju zabaw sylwestrowonocnych. Imprezy plenerowe urządzane przez włodarzy miasta okazują się w tego rodzaju przypadkach odpowiednim wariantem.

Zazwyczaj noc sylwestrowa jest niezwykle mroźna. Ponadto w ciągu tego grudniowego dzionka bądź też w czasie nocnego szaleństwa zaczyna padać biały puch. Dominuje przeświadczenie, że w tego typu warunkach atmosferycznych można nadzwyczaj przemarznąć i impreza pod gwiazdami nie jest najlepszą koncepcją. Jak się tymczasem okazuje, nie jest to przeważnie duży problem, ponieważ w Sylwestra w Szczecinie przebywa tłum ludzi, jacy wzajemnie się grzeją.

Sylwestrowe zwiedzanie Szczecina

Oczywiście w Sylwestra wszyscy myślą najczęściej tylko o imprezowaniu. Jednak spacer po Szczecinie w czasie sylwestrowej imprezy powinien okazać się wartą uwagi rozrywką i na pewno nic nie utrudnia, aby się przejść po uliczkach miasta. Miasto prezentuje się w tę sylwestrową noc specyficzni, ponieważ centrum jest nastrojowo ozdobione i niezwykle klimatyczne. Poza tym duża liczba ludzi, obecna tutaj radość i udzielająca się wszystkim energia sprawiają, iż w noc sylwestrową wszystkie zabytki i największe atrakcje Szczecina stają się jeszcze bardziej oszałamiające niż zazwyczaj. Dlatego też, świętując Sylwestra w Szczecinie odpowiednio wcześnie jest zaplanować choć parę godzin na zwiedzanie miasta, niewątpliwie nie będzie to czas stracony.

Przeczytaj więcej »

Jesteśmy w trakcie przygotowywania listy
ofert sylwestrowych w Szczecinie

Organizujesz Sylwestra? Mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję! Jeśli dodasz teraz swoją ofertę do naszego katalogu ofert sylwestrowych, to za jej wyświetlanie do końca lipca 2025 roku zapłacisz jedynie 59 zł netto. Podana cena obowiązuje jedynie z kuponem rabatowym, który otrzymasz po kliknięciu w poniższy przycisk. Standardowa cena tej usługi to 99 zł netto. Kupon jest jednorazowego użytku.

Odbieram kupon o wartości 40 zł!

Znasz kogoś kto organizuje sylwestra? Podaruj mu kupon!

Przekazuję kupon o wartości 40 zł!

Dowiedz się dlaczego warto dodać ofertę na stronę GdzieNaSylwka.pl

Dlaczego warto spędzić Sylwestra w Szczecinie?

Szczecin jest jednym z polskich miast wchodzącym w skład Unia Metropolii Polskich. Stolica województwa zachodniopomorskiego to trzecie, pod względem zajmowanej powierzchni miasto w Polsce. Ze względu na bliskość Morza Bałtyckiego, wspaniałą architekturę, na którą składają się liczne zabytki oraz położenie geograficzne, Szczecin stanowi prawdziwą gratkę dla turystów z Polski i Europy.

Bal sylwestrowy w Szczecinie od dawna już kojarzy się z huczną zabawą plenerową oraz z otwartymi imprezami w klubach. Niezwykle rozbudowana baza noclegowa sprawia, że każdego roku miasto jest gotowe na przyjęcie tysięcy turystów, dla których Sylwester w Szczecinie to obowiązkowy punkt zabawy.

Chcesz spędzić Sylwestra nad polskim morzem? Koniecznie przejrzyj oferty sylwestrowe ze Szczecina.

Przeczytaj więcej »

Dodaj ofertę sylwestrową

Dodaj ofertę sylwestrową do naszego katalogu. Zajmie Ci to tylko 6 minut!

Dodaj ofertę

Popularne miasta w pobliżu
Miasta w pobliżu