Znajdź sylwestra spełniającego Twoje oczekiwania

Pole nie może pozostać puste

Sylwester w górach 2016/2017

Szukając ofert na ciekawe spędzenie ostatniego dnia w roku, warto zdecydować się na sylwester w górach. Stanowi on bardzo interesującą alternatywę dla tradycyjnych domówek, imprez klubowych czy balów karnawałowych.

Sylwester w górskich warunkach gwarantuje niezapomniane przeżycia, dzięki dużym możliwościom wyboru spędzenia wolnego czasu. To nie tylko góralska impreza z regionalną muzyką, tańcami i jedzeniem oraz z pokazem sztucznych ogni na tle gór w czasie sylwestrowego wieczoru. To także możliwość aktywnego wypoczynku podczas kuligu, w trakcie przemierzania pieszo górskich szlaków czy też "białego szaleństwa" na nartach lub na snowboardzie.

Tani sylwester w górach jest możliwy, dzięki ofertom dostępnym na naszej stronie. Znajdziesz u nas wiele ciekawych miejsc na imprezę sylwestrowa, a jeśli na wybraną z nich zdecydujesz się odpowiednio wcześnie, możesz liczyć na atrakcyjną cenę. Wśród miejsc oferujących wypoczynek w trakcie sylwestra można znaleźć ośrodki wypoczynkowe i domki górskie. Im bliżej końca roku, tym mniejszy wybór, dlatego warto jest zdecydować się na interesującą ofertę już teraz.

Przeczytaj więcej »

Jesteśmy w trakcie przygotowywania listy
ofert sylwestrowych w górach

Organizujesz Sylwestra? Mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję! Jeśli dodasz teraz swoją ofertę do naszego katalogu ofert sylwestrowych, to do końca października 2016 roku będzie ona całkowicie za darmo dostępna na naszej stronie. Po tym czasie zdecydujesz, czy rezygnujesz z dalszej reklamy, czy przedłużasz wyświetlanie oferty do końca sierpnia 2017 roku za 69 zł. Podana cena obowiązuje jedynie z kuponem rabatowym, który otrzymasz po kliknięciu w poniższy przycisk. Standardowa cena tej usługi to 120 zł. Kupon jest jednorazowego użytku.

Odbieram kupon o wartości 51 zł!

Znasz kogoś kto organizuje sylwestra? Podaruj mu kupon!

Przekazuję kupon o wartości 51 zł!

Dowiedz się dlaczego warto dodać ofertę na stronę GdzieNaSylwka.pl